KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15186368
nr 1518 6368
Akvarell
Karl Sjöström. Signerad, daterad 1901 "Holmenkollen", 31x21 cm, yttermått inklusive ram: 47x37, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 januari 2023
kl 18:34:21
400 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr